Privaatsuspoliitika

Me ei küsi Sinult rohkem isiklikke andmeid kui meile on hädavajalik oma teenuse kvaliteetseks pakkumiseks. Samuti ei jaga me seda informatsiooni kolmandatele osapooltele, välja arvatud kauba kohaletoimetamiseks vajaliku info edastamine.

Millist informatsiooni me üldse kogume?

Kui Sa tellid meilt kaupa, siis me küsime Sinult järgnevat informatsiooni:

  • Nimi;
  • Telefon;
  • E-posti aadress;
  • Aadress;

Samuti kogume me külastajate kohta sellist informatsiooni nagu külastaja IP-aadress, aeg millal lehte külastati, kuidas jõuti Rehvivahetuse lehele, kui kaua olid veebilehel jne. Sellist informatsiooni kasutame üksnes  statistika tegemiseks, et muuta Rehvivahetuse leht veelgi paremaks.

Rehvivahetuse veebi külastades salvestab Sinu veebilehitseja ajutise faili (edaspidi: küpsis), mis võimaldab meil Sulle pakkuda personaalselt veebikasutamise kogemust ning salvestada meie lehel tehtud valikud. Samuti saame küpsise abil kuvada just Sind huvitavate toodete reklaame ja muid pakkumisi.

Kuidas informatsiooni kasutame?

Sinult saadud informatsiooni (nime, e-posti, telefoni numbrid ja aadress) kasutame ainult tellimuse täitmiseks ning vajadusel teiega ühenduse võtmiseks. Me jagame Sinult saadud informatsiooni kolmandatele isikutele vaid kauba Sinuni toimetamiseks. Nii anname logistikapartnerile Sinu nime, telefoninumbri ning aadressi.